Płatności online za dokumenty w USC

  • 8.02.2018, 14:43 (aktualizacja 08.02.2018 14:49)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-02-08usc.mp4
Starachowicki Urząd Stanu Cywilnego uruchomił nową usługę, dzięki której za zamówione przez internet odpisy aktów zapłacimy bez wychodzenia z domu. W ten sposób możemy na swój adres e-mail otrzymać odpis aktu urodzenia lub małżeństwa. Dokumenty możemy także odebrać pocztą lub tradycyjnie w urzędzie. Rozwiązanie ma być ułatwieniem nie tylko dla mieszkańców, ale także urzędników.

Coraz więcej spraw możemy załatwiać przez internet. Teraz dołącza do nich pozyskiwanie odpisów dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego w Starachowicach. Za zamówione w ten sposób dokumenty możemy także zapłacić on-line.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Aby skorzystać z tej możliwości należy wejść na stronę obywatel.gov.pl, potwierdzić swoją tożsamość oraz wypełnić formularz. Ostatnim krokiem zamówienia odpisów on-line jest uregulowanie płatności.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe