Jest pre-umowa na rewitalizację

  • 8.02.2018, 14:46 (aktualizacja 08.02.2018 14:54)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-02-08rewitalizacja.mp4
Rewitalizacja już pewna. Dziś w urzędzie miejskim prezydent Starachowic podpisał z marszałkiem województwa Adamem Jarubasem pre-umowę na projekt „Rewitalizacja - lepsze życie w Starachowicach”. Całkowita wartość inwestycji to ponad 37 mln zł. Planowana dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego wyniesie prawie 23 mln zł.

W projekcie zaplanowano 7 zadań. Wśród nich znajdują się: rewitalizacja zalewu Lubianka, zagospodarowanie północnej linii brzegowej zalewu Pasternik, reorganizacja przestrzeni publicznej Starachowic Dolnych, modernizacja SCK, prace na osiedlu Wzgórze, zagospodarowanie Parku Miejskiego oraz przebudowa Pałacyku.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe