Zespół „Czerwony Tulipan” wystąpił na jubileuszu Odlewni Polskich

  • 12.02.2018, 15:17 (aktualizacja 12.02.2018 15:24)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-02-12odlewnie.mp4
Odlewnie Polskie S.A. rozpoczęły świętowanie 25 - lecia istnienia. Pierwsza jubileuszowa impreza odbyła się w lokalu „Patio”. Koncert, zgodnie z założeniami kierownictwa firmy, promował lokalnych artystów. Gwiazdą wieczoru był zespół „Czerwony Tulipan”, autor hitu „Jedyne, co mam to złudzenia”.

Koncertem w restauracji „Patio” Odlewnie Polskie S.A. rozpoczęły cykl wydarzeń artystycznych pod hasłem „Tygielek z kulturą”, w ramach świętowania 25 - lecia istnienia firmy.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Koncert nastawiony był na promowanie lokalnych artystów. Wystąpił starachowiczanin Tomasz Kordeusz, wykonawca głównie poezji śpiewanej, który także przygotował i prowadził całą imprezę. Towarzyszył mu warszawski bard, poeta i tłumacz Antoni Muracki. Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach reprezentował nastoletni Mikołaj Dyka, utalentowany piosenkarz i skrzypek, z akompaniamentem instruktora Piotra Mrózka.

 

Gwiazdą wieczoru była grupa „Czerwony Tulipan”. Jednym z ich najbardziej rozpoznawalnych utworów jest piosenka „Jedyne co mam, to złudzenia”. Starachowicka publiczność miała także okazję usłyszeć inne utwory.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe