Skrajnie wyziębiony 47- latek zmarł w szpitalu

  • 5.03.2018, 13:43 (aktualizacja 05.03.2018 14:18)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-03-05sm.mp4
Jest pierwsza ofiara silnych mrozów. Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Starachowicach w czasie rutynowej kontroli odkryli w opuszczonym domu przy ul. Nowowiejskiej silnie wychłodzonego mężczyznę. Mimo szybkiej pomocy nie udało się go uratować. 47 - latek zmarł w szpitalu.

Trwająca tydzień w Starachowicach fala silnych mrozów, na odchodne dała jeszcze o sobie znać z tragiczną siłą. W czasie rutynowej kontroli straż miejska zastała na opuszczonej posesji przy ulicy Nowowiejskiej nieprzytomnego mężczyznę.

 

O zdarzeniu została też poinformowana starachowicka policja, do której po pewnym czasie dotarła ze szpitala tragiczna wiadomość.

 

Synoptycy zapowiadają nadejście ocieplenia, niemniej najbliższe noce mają być jeszcze chłodne. Dlatego apel policji może być nadal aktualny.

 

Działania strażników miejskich na szczęście nie zawsze mają tak smutny finał.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe