Środa, 19.12.2018

Odzyskaj cenne wspomnienia z Telewizją Starachowice

  • 6.03.2018, 11:21 (aktualizacja 30.03.2018 15:25)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Odzyskaj cenne wspomnienia z Telewizją Starachowice
Chrzciny, komunie, studniówki, wesela lub inne rodzinne uroczystości – kto z nas nie ma takich nagrań na kasetach VHS. Tego typu wspomnienia nie są już skazane na zapomnienie z powodu braku sprzętu do ich odtworzenia. Pomożemy Państwu powrócić do tych wyjątkowych chwil z przeszłości.

Dysponujemy sprzętem umożliwiającym ich odzyskanie. Co należy zrobić? Wystarczy przyjść do redakcji Telewizji Starachowice przy ul. Granicznej 12/102 z kasetami VHS i zaledwie w ciągu kilku dni będzie można odebrać przegrany materiał na płytach DVD. W ten sposób cenne pamiątki rodzinne znów będą Państwu przysparzać wiele radości i wzruszeń. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 41 274 10 80.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe