Jedziesz po łączniku i nowym rondzie? Licz się z wysokim mandatem

  • 7.03.2018, 14:48 (aktualizacja 07.03.2018 15:07)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-03-07rondook.mp4
Będące nadal w budowie rondo Szkolna - Iglasta oraz biegnący od niego nowy łącznik w stronę szpitala, prowokują kierowców, zniecierpliwionych korkami na Radomskiej, do skracania sobie tamtędy drogi. Ryzyko może nas jednak sporo kosztować. Policja ostrzega, że taka jazda oznacza mandat do 500 zł i 5 punktów karnych.

Przy zbiegu ulic Szkolnej i Iglastej nakładem samorządu powiatowego powstaje rondo, a władze miasta budują nową drogę przez las, łączącą rondo z ulicą Batalionów Chłopskich. Obie inwestycje rozpoczęły się latem ubiegłego roku i mimo sporych opóźnień związanych z pogodowymi kaprysami, są już na bardzo zaawansowanym etapie. Niemal gotowe są zarówno jezdnie przy rondzie, jak i drogowy łącznik w stronę szpitala. Ta sytuacja kusi kierowców. Mimo wyraźnych znaków zakazujących wjazdu na rondo i łącznik, przypadki ich lekceważenia są bardzo częste. Zmotoryzowani chcą pewnie mieć jak najkrócej do czynienia z zakorkowaną ulicą Radomską, ale nie może to stanowić usprawiedliwienia dla łamania kodeksu drogowego. Policja dobitnie wyjaśnia, na co się narażamy.

 


 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe