Środa, 19.12.2018

Dzień Kobiet w Domu Dziennego Pobytu "Senior +"

  • 12.03.2018, 11:44 (aktualizacja 12.03.2018 11:49)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Dzień Kobiet w Domu Dziennego Pobytu "Senior +"
W Domu Dziennego Pobytu "Senior +" w Starachowicach Dzień Kobiet obchodzony był bardzo uroczyście. W czwartek 08 marca chór śpiewaczy "WIGORKI" prowadzony przez Panią Krystynę Kowalczyk, składający się z domowników Domu "Senior+", a także członków Klubu Seniora "Manhattan", odwiedził podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach, gdzie uświetnił obchody Dnia Kobiet swoim występem. Spotkanie było okazją do integracji i wspólnej zabawy.

Również piątkowy program obchodów był wypełniony atrakcjami dla Pań. Dzięki współpracy z Panią Anetą Cieciorą - nauczycielem przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Zawodowych nr 1, zostały zorganizowane "warsztaty urody" połączone z sesją fotograficzną. Już od rana fryzjerki i makijażystki przygotowywały nasze seniorki do sesji fotograficznej. Zdjęcia z sesji trafią do kalendarza, którego egzemplarze zostaną przesłane do instytucji wspierających program "Senior +", z którego dofinansowywana jest działalność Domu.

Zdjęcia do kalendarza zostały zrobione przez Pana Zbigniewa Kopańskiego ze Starachowickiego Towarzystwa Fotograficznego. Kolejną niespodzianką tego dnia były warsztaty florystyczne. Panie uczyły się technik robienia bukietów z żywych kwiatów, a swoje kompozycje mogły zabrać do domu. O naszych seniorkach nie zapomniał również Prezydent Miasta - Pan Marek Materek, który z koszem pełnym owoców odwiedził domowników by osobiście złożyć życzenia drogim Paniom.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe