Szlakowisko znów własnością miasta

  • 13.03.2018, 12:51 (aktualizacja 13.03.2018 12:58)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-03-13szlakowisko.mp4
Cały teren rekreacyjny przy ul. Na Szlakowisku znów jest własnością miasta. Jak się jednak wydaje taki stan rzeczy nie potrwa zbyt długo, gdyż tuż po odzyskaniu działki władze miasta ogłosiły przetarg na sprzedaż części nieruchomości. Jeżeli to zamierzenie się powiedzie miejski będzie jedynie plac w pobliżu hałdy.

Władze miasta podpisały akt notarialny w sprawie nabycia nieruchomości położonej przy ul. Na Szlakowisku. Rozmowy w tej sprawie trwały od lat. Początkowo pod uwagę brano zamianę na teren przyległy, którego właścicielem jest Zakład Energetyki Cieplnej. Ostatecznie ten scenariusz jednak nie zyskał akceptacji prywatnych właścicieli, którzy zaproponowali gminie sprzedaż nieruchomości. Kwestią sporną była jedynie cena działki.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe