Starachowiczanin Kamil T. usłyszał wyrok za zabójstwo żony

  • 13.03.2018, 12:56 (aktualizacja 27.03.2018 09:38)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-03-13wyrok.mp4
Mieszkaniec Starachowic Kamil T. od lipca ubiegłego roku był sądzony za zamordowanie żony. Prokuratura domagała się dla niego dożywotniego więzienia. Obrona i sam oskarżony wnieśli o 15 lat więzienia. Dziś 38 - latek usłyszał wyrok.

Starachowiczanin Kamil T. stanął przed Sądem Okręgowym w Kielcach pod zarzutem zabójstwa żony w 2014 roku. 34 - letni wówczas Kamil T. udusił swoją 30 – letnią małżonkę. Mężczyźnie udawało się przez 2 lata unikać odpowiedzialności karnej, bo prokuratura umorzyła postępowanie uznając, że kobieta się powiesiła. Jej męża pogrążyło dopiero badanie wykrywaczem kłamstw. Kamil T. przyznał się do zamordowania Anny T. Prokuratura domagała się dla niego dożywotniego więzienia. Obrona i sam oskarżony wnieśli o 15 lat pozbawienia wolności. Dziś zapadł wyrok w tej bulwersującej lokalne środowisko sprawie. Wyrok nie jest prawomocny.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe