Strefa została sponsorem Staru Starachowice

  • 3.04.2018, 14:45 (aktualizacja 03.04.2018 14:58)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-03star.mp4
Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” i klub piłkarski MKS Star podpisały umowę sponsorską. Wsparcie ma charakter bezterminowy i zakłada, że zawodnicy będą finansowani w miarę potrzeb zgłaszanych przez klub. Na początek sportowcy mają otrzymać 30 tys. zł. W zamian sponsor oczekuje zadowalających wyników z awansami włącznie.

W siedzibie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice podpisano umowę sponsorską pomiędzy spółką a klubem Star Starachowice. Strony reprezentowali prezesi Marcin Perz i Emil Krzemiński oraz trener piłkarzy Arkadiusz Bilski. Obecni byli także poseł Krzysztof Lipiec oraz przewodniczący klubu radnych PiS w radzie miejskiej Tomasz Andrzejewski. Umowa jest bezterminowa i zakłada dofinansowanie klubu w miarę pojawiających się potrzeb.

 

Jak podkreślano podczas spotkania pomysłodawcą porozumienia pomiędzy strefą i klubem jest poseł Krzysztof Lipiec. Zarówno parlamentarzysta, jak i prezes Marcin Perz zadeklarowali pomocy w pozyskaniu dla klubu kolejnych sponsorów.

 

Zachęcenie radnych miejskich do wsparcia klubu zapowiedział także radny Tomasz Andrzejewski.

 

Star Starachowice znajduje się obecnie na 5 miejscu tabeli rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Okręgowej. Wyprzedzają nas drużyny ze Skarżyska, Dwikóz, Klimontowa i Kazimierzy Wielkiej. Zdaniem szkoleniowca zielono-czarnych nadal jest nadzieja na awans w tym sezonie.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe