Byli prezesi starachowickiej strefy uwikłani w aferę korupcyjną

  • 4.04.2018, 13:26 (aktualizacja 04.04.2018 14:58)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-04korupcjawstrefie.mp4
Małopolski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Krakowie oskarża byłych prezesów Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice” Cezarego T. i Zdzisława K. o wydanie pozwolenia na działalność w strefie z naruszeniem prawa.

Wraz z nimi na ławie oskarżonych Sądu Rejonowego w Kielcach zasiądą także: była prokurent Specjalnej Strefy Anna J., burmistrz Połańca Jacek T., były prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach Andrzej P. oraz przedsiębiorca Dariusz M. A cała sprawa dotyczy łapówek mających pomóc wspomnianemu biznesmenowi w rozkręceniu interesu w podstrefie w Połańcu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe