Co z obwodnicami Wąchocka i Starachowic

  • 6.04.2018, 13:13 (aktualizacja 06.04.2018 14:56)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-06spotkanie1.mp4
O losach północno-zachodniej obwodnicy Starachowic oraz obwodnicy Wąchocka dyskutowali samorządowcy podczas spotkania radnych miejskich i powiatowych. Budowa pierwszej z dróg ma rozpocząć się w 2019 roku. Realizacja drugiego z zadań natomiast jest wielką niewiadomą.

Wracamy do wspólnego posiedzenia samorządowców gminy i powiatu. Wśród podejmowanych tematów znalazły się dwie ważne inwestycje drogowe na których realizację czekają mieszkańcy całego regionu. Chodzi tu o budowę północno-zachodniej obwodnicy Starachowic oraz obwodnicy Wąchocka. W przypadku pierwszego z zadań obecnie powstaje dokumentacja.

 

Swoimi spostrzeżeniami na temat realizacji inwestycji podzielili się radny powiatowy Dariusz Dąbrowski oraz radny miejski Sylwester Kwiecień. Zdaniem byłego starosty rozpoczęcie budowy obwodnicy Starachowic w przyszłym roku jest realne.

 

Zdecydowanie gorzej przedstawia się kwestia budowy obwodnicy Wąchocka w ciągu drogi krajowej nr 42. Nie ma środków realizację tego zadania, które miało ruszyć 2 lata temu.

 

O potrzebie ułatwienia komunikacji zakładom z terenu Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice” jako siły napędowej miasta mówił radny Sylwester Kwiecień.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anna
anna 7.04.2018, 06:57
ciekawe jakim cudem,nauczy sie jezyka obcego,skoro nie ma pamieci do obcych jezykow

Pozostałe