Światowy Dzień Zdrowia w Starachowicach

  • 11.04.2018, 14:06
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-11sanepid.mp4
„Zdrowie dla wszystkich” to hasło starachowickich obchodów Światowego Dnia Zdrowia, które odbyły się w Urzędzie Miejskim. Organizatorem wydarzenia była Państwowa Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Mówiono o wadze powszechnej opieki zdrowotnej polegającej na zapewnieniu dostępu do świadczeń zdrowotnych na odpowiednim poziomie.

Dostępność bezpłatnej opieki zdrowotnej była tematem przewodnim tegorocznych obchodów Światowego Dnia Zdrowia w Starachowicach. W programie spotkania znalazł się cykl prelekcji skierowanych do młodzieży.


 

Profesor Jacek Wilczyński z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w swoim wystąpieniu podkreślał istotną rolę postawy ciała dla rozwoju człowieka oraz przyczyny wad postawy. Młodzież zapoznała się także ze sposobami zapobiegania wadom postawy.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe