Wygraj zaproszenia na koncert Krzysztofa Daukszewicza

  • 13.04.2018, 13:26 (aktualizacja 13.04.2018 15:53)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-13odlewnie.mp4
Przed nami drugi koncert organizowany w ramach obchodów jubileuszu 25-lecia Odlewni Polskich. W piątek 20 kwietnia w Starachowicach wstąpi Krzysztof Daukszewicz. Występ artysty poprzedzą prezentacje Tomasza Kordeusza i Antoniego Murackiego.

Nabierają tempa obchody 25-lecia Odlewni Polskich. W planach organizatorów znalazły się 4 koncerty, festyn, uroczysta gala, a także międzynarodowy zjazd odlewników. Cykl wydarzeń ma szczególnie upamiętnić dzień 14 czerwca 1993 roku, kiedy spółka rozpoczęła działalność. Wtedy nazywała się EXBUD-Odlewnia Żeliwa i zatrudniała ponad 650 osób, a odlewy wykonywane były w 3 wydziałach odlewniczych. Jako pierwszy w cyklu „Tygielek z Kulturą” wystąpił zespół Czerwony Tulipan. Teraz przyszedł czas na drugie spotkanie, którego gwiazdą będzie Krzysztof Daukszewicz. Ponadto w restauracji Patio w piątek 20 kwietnia o godzinie 18.00 zaprezentują się Tomasz Kordeusz, Antoni Muracki oraz debiutująca Małgorzata Gąś. Na koncert wstęp z zaproszeniami. My mamy dla Państwa 4 wejściówki na to wydarzenie.

Aby je wygrać należy na adres [email protected] wysłać do poniedziałku 16 kwietnia maila o tytule ODLEWNIE POLSKIE. W treści prosimy o podanie swojego, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zaproszenia trafią do osób, które napiszą do nas jako 2, 4, 8 i 10. Zapraszamy.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe