PSL podsumowuje mijającą kadencję w kontekście zbliżających się wyborów

  • 13.04.2018, 13:27 (aktualizacja 13.04.2018 15:53)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-13psl.mp4
Powiatowi działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego z Dariuszem Dąbrowskim na czele oraz sympatycy partii spotkali się w Starachowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Konwencja przebiegała w duchu przygotowań do jesiennych wyborów samorządowych. W programie znalazło się podsumowanie dokonań ludowców na szczeblu samorządowym oraz prezentacja programu wyborczego.

W Starachowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej doszło do pierwszego oficjalnego spotkania przedwyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Oprócz szefa tej partii w powiecie starachowickim Dariusza Dąbrowskiego obecny był też Krzysztof Marwicki, sekretarz zarządu wojewódzkiego PSL, radni powiatu, samorządowcy z ościennych gmin oraz radni miejscy z klubu spółdzielczości mieszkaniowej i sympatycy ludowców. Spotkanie rozpoczęło się od przypomnienia historii koalicji PSL z PiS, która rządziła w powiecie starachowickim do momentu odwołania Dariusza Dąbrowskiego z funkcji starosty z końcem stycznia 2017 roku.

 

Zostały też przedstawione dokonania ludowców w samorządzie powiatu starachowickiego oraz program wyborczy partii pod hasłem „Rzeczpospolita samorządowa”, obejmujący takie zagadnienia jak m.in. rodzina, młodzież, seniorzy, w tym sprawa emerytur, a także rolnictwo, zdrowie, czy przedsiębiorczość.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe