Politycy Platformy Obywatelskiej spotkali się ze starachowiczanami

  • 19.04.2018, 13:39 (aktualizacja 19.04.2018 14:33)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-19schetyna.mp4
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej, świętokrzyski poseł tej partii Grzegorz Schetyna odwiedził Starachowice. Podczas spotkania w Agencji Rozwoju Regionalnego rozmawiał z mieszkańcami m.in.: o obronności kraju, Unii Europejskiej oraz zbliżających się wyborach samorządowych. Parlamentarzyście towarzyszyła trójka posłów PO.

Posłowie Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, Magdalena Kochan, Artur Dunin i Paweł Papke odwiedzili Starachowice. Spotkanie było częścią ogólnopolskiej akcji „Polska Samorządna” podczas której politycy PO chcą odwiedzić wszystkie powiaty w kraju. Ma to pomów partii w przygotowaniu programu wyborczego.

 

Na spotkanie w Agencji Rozwoju Regionalnego przyszło kilkadziesiąt osób. Wśród podejmowanych tematów przeważały wydarzenia bieżące.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe