Janusz Korwin-Mikke spotkał się z sympatykami

  • 23.04.2018, 13:57 (aktualizacja 23.04.2018 16:11)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-23korwin.mp4
Janusz Korwin-Mikke gościł w Starachowicach. Nasze miasto było jednym z 6 na mapie podróży polityka po województwie świętokrzyskim. Zainteresowanie wizytą prezesa partii Wolność było umiarkowane.

Kto płaci za 500+, dlaczego leki są takie drogie oraz dlaczego smog to mit tłumaczył starachowiczanom Janusz Korwin-Mikke. W Spółdzielczym Domu Kultury spotkało się z nim kilkudziesięciu sympatyków partii Wolność. Politykowi towarzyszyli wiceprezes Regionu Świętokrzyskiego partii Krzysztof Basiaga oraz wiceprezes ugrupowania Dawid Lewicki. Ten ostatni dokonał własnego podsumowania aktualnej sytuacji politycznej w kraju.

 

Prezes partii WOLNOŚĆ mówił o mechanizmie, który powoduje, że przyznawane w Polsce 500+ kosztuje podatnika 700 zł. Polityk informował także o czynnikach wpływających na wysokie ceny leków w naszym kraju.


 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe