Radni miejscy zaniepokojeni kondycją MZK

  • 27.04.2018, 14:44 (aktualizacja 27.04.2018 15:41)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-27sesjarm.mp4
Aktualna sytuacja spółek gminnych była tematem dzisiejszych obrad radnych miejskich. Największą dyskusję wywołały finanse i perspektywy działania Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Samorządowcy dopytywali m.in.: o kondycję spółki i planowany zakup używanych autobusów.

Dzisiejsze posiedzenie radnych miejskich zdominował temat Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Prezes spółki Marek Staniak oraz przewodnicząca Rady Nadzorczej Elżbieta Śreniawska poinformowali samorządowców o aktualnej sytuacji w spółce i najbliższych planach. Radnych zainteresowała szczególnie kwestia zakupu na potrzeby miejskiego przewoźnika używanych autobusów.


 

Radny Sylwester Kwiecień dopytywał o granicę opłacalności w związku ze zmniejszaniem liczby kursów ze względów ekonomicznych. Rozważano także wprowadzenie w Starachowicach darmowej komunikacji miejskiej.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kierowca
Kierowca 6.05.2018, 07:26
Nawet kierowcy tam nie chca pracowac za 1500 skandal by tyle zarabiac a odpowiedzalna jest praca

Pozostałe