Dni Kariery w Zespole Szkół Zawodowych nr 2

  • 30.04.2018, 12:56 (aktualizacja 30.04.2018 13:11)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-04-30zsz2.mp4
O karierze i współpracy dyskutowali uczestnicy specjalistycznego forum w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Spotkaniu przyświecała promocja kształcenia zawodowego. Ze społecznością szkolną spotkali się przedstawiciele wiodących starachowickich firm.

Za nami trzecia odsłona Forum Współpracy i Dni Kariery organizowanego w ramach projektu „Kształcimy Specjalistów - rozwój edukacji zawodowej dla Starachowic”. Partnerami projektu są Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” oraz Powiat Starachowicki. Tym razem partnerzy działania, uczniowie i zaproszeni goście spotkali się w Zespole Szkół Zawodowych nr 2.

 

W programie forum znalazły się: spotkanie z przedsiębiorcami, panel dyskusyjny oraz prezentacja Zespołu Szkół Zawodowych nr 2.

 

Wśród prezentujących się firm znalazły się Odlewnie Polskie i LSC Communications. Ta ostatnia chwaliła się swoim programem stypendialnym.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe