Iłżecka wąskotorówka zyskała nowy wagon  

  • 2.05.2018, 14:30
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-02wagon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powiat starachowicki podarował gminie Iłża wagon kolejki wąskotorowej. Wzbogaci on skład, który kursować będzie na iłżeckim odcinku trasy tego typowo turystycznego pociągu.

Władze powiatu starachowickiego przekazały gminie Iłża wagon, który wzbogaci skład kolejki wąskotorowej kursującej na trasie Iłża – Marcule. Jak poinformowała starosta Danuta Krępa jest to dawny wagon towarowy zaadaptowany do celów turystycznych. Środki na remont w wysokości po 23 tys. zł wyasygnowali: gmina Iłża oraz powiat starachowicki.  

 

Jak podkreślił wiceburmistrz gminy Iłża Marek Łuszczek doposażenie kolejki to efekt dobrej współpracy z samorządem  powiatu starachowickiego. Teraz iłżecka ciuchcia będzie liczyła trzy wagony. 

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tst
tst 3.05.2018, 01:51
1:38 1;39 NIE ROZUMIEM GDZIE MOZNA PRZYJECHAC ???
zdziwiony
zdziwiony 3.05.2018, 14:45
z Iłży do Marcul czego tu nie rozumieć ?

Pozostałe