Majowy konkurs z kinem Helios

  • 4.05.2018, 12:30 (aktualizacja 04.05.2018 15:01)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Majowy konkurs z kinem Helios
Kino Helios i Telewizja Starachowice zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 4 podwójne zaproszenia na dowolne seanse filmowe.

Kto chce wygrać wejściówkę musi wysłać mail na adres [email protected] z prawidłową odpowiedzią na pytanie:

 

„Jak nazywa się odtwórca głównej roli w filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”? Proszę podać imię i nazwisko." W tytule wiadomości należy wpisać „KINO HELIOS”, a w treści odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania wraz z numerem telefonu. Na Wasze zgłoszenia czekamy w piątek w godzinach od 19.00 do 22.00. Wygrywają osoby, które prześlą do nas prawidłową odpowiedź jako 2, 4, 13 i 16 w kolejności. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Życzymy powodzenia.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe