Patriotyczny festyn z okazji Dnia Flagi

  • 4.05.2018, 13:42 (aktualizacja 04.05.2018 15:00)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-04dzienflagi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tortem dla Niepodległej w kolorach białym i czerwonym częstowały władze powiatu starachowiczan w ramach obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej zorganizowanych na Rynku. Świętowanie przybrało formę rodzinnego festynu z programem artystycznym. Organizatorzy rozdawali także flagi.

Władze powiatu starachowickiego w oryginalny sposób uczciły przypadający 2 maja Dzień Flagi. Mieszkańcy zostali zaproszeni na Rynek, gdzie czekały na nich atrakcje zaprezentowane w formie rodzinnej rozrywki. Na początek wystąpił Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Kukułeczka”. Mali artyści podbili publiczność uroczą interpretacją tańców i piosenek ludowych.

 

Starosta Danuta Krępa w okolicznościowym przemówieniu zwróciła uwagę na wymowę naszych barw narodowych, a potem zapowiedziała niespodziankę.

 

Patriotyczny wypiek cieszył się wielkim wzięciem wśród uczestników świątecznego spotkania. Po smakołyk ustawiła się długa kolejka. Degustację umilały występy wokalistów Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe