Termomodernizacja w pełni

  • 9.05.2018, 13:48 (aktualizacja 09.05.2018 14:45)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-09termo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pełną para prowadzone są prace termomodernizacyjne na terenie placówek użyteczności publicznej w Starachowicach. Maj jest ostatnim miesiącem, kiedy roboty realizowane są na pracujących obiektach. Po opuszczeniu murów szkół i przedszkoli przez uczniów i pedagogów w czerwcu ich zakres ma się jeszcze rozszerzyć.

Nabiera tempa trzeci etap termomodernizacji starachowickich budynków użyteczności publicznej. W jego ramach gruntowne docieplenia zostaną zrealizowane w 6 placówkach oświatowych oraz 5 gminnych budynkach socjalnych. Wśród nich są przedszkola Miejskie nr 2 i 11. Pierwsza z placówek szczyci się mianem najstarszego przedszkola w mieście. Jego budynek powstał w 1952 roku, więc remont jest tu bardzo potrzebny.

 

Koszt prac realizowanych na terenie Przedszkola Miejskiego nr 2 przy ul. Oświatowej to 1 mln 89 tys. zł. Ich zakres jest bardzo szeroki.

 

Na terenie Przedszkola Miejskiego nr 11 przy ul. Górnej prace termomodernizacyjne pochłoną 1 mln 262 tys. zł. Ich głównym elementem jest docieplenie i izolacja fundamentów.

 

Prace termomodernizacyjne na obu obiektach realizuje Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe