Złote Głosy ze Studia Piosenki SCK

  • 10.05.2018, 13:07 (aktualizacja 10.05.2018 14:56)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-10sck.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trzy młode wokalistki ze Studia Piosenki Starachowickiego Centrum Kultury zdobyły nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki cez granic GOLDEN VOICE w Jędrzejowie. Lena Tuźnik, Julia Dudek i Marta Miller zwyciężyły w dwóch z trzech festiwalowych kategorii. Dziewczęta na co dzień pracują pod kierunkiem Miłosza Weimanna.

Ostatni weekend przyniósł kolejne sukcesy młodych artystek z sekcji wokalnej Starachowickiego Centrum Kultury. Tym razem zaprezentowały się w Jędrzejowie podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki bez granic. Nasze reprezentantki zdobyły tam 3 złote struny.

 

W festiwalu uczestniczyło około 80 solistów i zespołów wokalnych z Polski, Białorusi i Estonii. Poziom był bardzo wysoki. Uczestnicy prezentowali się w samodzielnie dobranym repertuarze.


 

Przed wokalistami Studia Piosenki SCK intensywne plany festiwalowe. Najbliższy wyjazd to międzynarodowy przegląd w Suwałkach.


 

W planach Studia jest także udział w Ogólnopolskim Festiwalu w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe