Walczyli o tytuł Mistrza Matematyki

  • 11.05.2018, 12:51 (aktualizacja 11.05.2018 14:36)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-11matematyka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
72 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu wzięło udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym. Swoich reprezentantów wystawiło 19 placówek. Organizatorem zmagań była Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi.

Entuzjaści matematyki spotkali się w Szkole Podstawowej nr 10 w Starachowicach, aby sprawdzić swoją wiedzę i szczęście. Pierwsza edycja konkursu o randze powiatowej to kontynuacja zapoczątkowanego 8 lat temu turnieju skierowanego tylko do uczniów szkół starachowickich.

 

W otwarciu konkursu wzięła udział wojewoda Agata Wojtyszek, która jest jedną z pomysłodawczyń międzyszkolnej rywalizacji oraz patronką wydarzenia.

 

Jak przekonywali organizatorzy konkursu rywalizacja w zakresie królowej nauk to dobry trening logicznego myślenia.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dan
dan 13.05.2018, 10:42
A gdzie wyniki?

Pozostałe