Biała niedziela w Starachowicach

  • 11.05.2018, 12:54 (aktualizacja 11.05.2018 14:46)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-11bialandz.mp4
Bezpłatne badania, konkursy profilaktyczne, a także występy artystyczne to tylko niektóre elementy zaplanowanej na dzień 20 maja Białej Niedzieli. W programie festynu przewidziano także marsz amazonek oraz wykład prozdrowotny. Wydarzenie odbędzie się na Placu pod Skałkami przy al. Armii Krajowej.

Pod znakiem ochrony zdrowia upłynie w Starachowicach niedziela 20 maja. Samorząd gminy zaplanował na ten dzień białą niedzielę. W organizację wydarzenia włączyły się starostwo powiatowe, szpital oraz Starachowicki Klub Amazonek.

 

Na Placu pod Skałkami odbędzie się zbiórka krwi. Wykonywane będą także badania wad postawy.

 

Na uczestników festynu czekać będą także stoiska szpitala powiatowego, w których będziemy mogli wykonać pakiet badań podstawowych.

 

Prezentowany będzie również szpitalny oddział kardiologi.

 

Do uczestnictwa w Białej Niedzieli zaproszono także Narodowy Fundusz Zdrowia, który zorganizuje dwa stoiska.

 

Dodatkowo czynny będzie punkt w którym można zgłaszać zainteresowanie uczestnictwem w gminnym programie Teleopieki dla osób starszych. W najbliższym czasie projekt ma objąć 130 osób

 

Symbolicznym początkiem wydarzenia będzie Marsz Różowej Wstążeczki organizowany przez Starachowicki Klub Amazonek.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe