Pokazy balonów w Starachowicach i Wąchocku

  • 14.05.2018, 14:09 (aktualizacja 14.05.2018 14:24)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-14balonyok.mp4
Za nami Fiesta Balonowa o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Podczas imprezy, która odbyła się w miniony weekend w Starachowicach i Wąchocku była okazja, by podziwiać malownicze loty balonów, obejrzeć je z bliska, a nawet odbyć podniebną przejażdżkę.

Miniony weekend stał się okazją do udziału w niecodziennej imprezie. Za sprawą Fiesty Balonowej zorganizowanej w Starachowicach i Wąchocku można było obejrzeć zarówno na niebie, jak i na ziemi te kolorowe statki powietrzne. Lecące balony były widoczne nad naszym miastem i w przestrzeni powietrznej pobliskiego Wąchocka.

 

Szczególną atrakcję stanowił pokaz nadmuchiwania balonów. Załogi oferowały także podniebne przejażdżki dla chętnych. Była okazja wznieść się kilkanaście metrów nad ziemię i z tej perspektywy podziwiać okolice. Organizatorem imprezy była Fundacja Wspierania Kultury Magna Res oraz Miasto i Gmina Wąchock.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nix
Nix 15.05.2018, 08:15
W jaki przepraszam weekend, skoro w sobotę o 6 rano już ich nie było, bo poleciały na Skarżysko?

Pozostałe