Rozpoczął się od dawna przygotowywany remont ulicy Nadrzecznej w Wąchocku

  • 15.05.2018, 14:06 (aktualizacja 15.05.2018 14:34)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-15nadrzeczna.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W tym roku mieszkańcy ulicy Nadrzecznej w Wąchocku powinni mieć już zdecydowanie lepsze warunki komunikacyjne. W miejscu obecnej drogi o bardzo złej nawierzchni pojawi się nowa asfaltowa trasa z chodnikiem na odcinku ponad 1 km. To najkosztowniejsza tegoroczna inwestycja w gminie Wąchock. Pochłonie niemal 10% budżetu.

Ulica Nadrzeczna w Wąchocku biegnie od Kolejowej w kierunku granicy ze Starachowicami. Jest gruntową, pełną dziur i nierówności trasą. W tym roku będzie modernizowana. Inwestycję poprzedziły długie, bo trwające od 2009 roku przygotowania.

 

Oczekiwanie na nową drogę wreszcie dobiegło końca. Prace nie obejmą na razie całej drogi, tylko jej ponad 1 -kilometrowy odcinek. Nie będzie też oświetlenia ulicznego ze względu na brak zgody mieszkańców na bezpłatne wejście z pracami w prywatne tereny. Wykonawca już rozpoczął inwestycję na Nadrzecznej i ma ją zakończyć późnym latem.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hansik
hansik 8.07.2018, 16:28
typowe grumbki z Wąchocka- Nie będzie oświetlenia, bo przecież za darmo nikt działki na chwile nie udostępni :|

Pozostałe