Zmiana na stanowisku dyrektora Muzeum Przyrody i Techniki

  • 15.05.2018, 14:08 (aktualizacja 15.05.2018 14:34)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-15muzeum.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach ma nowego dyrektora. Pawła Kołodziejskiego, któremu skończyła się 5 -letnia kadencja, zastąpił Tomasz Kordeusz, kierujący w przeszłości Starachowickim Centrum Kultury. Zarząd powiatu, któremu podlega muzeum, powierzył mu obowiązki do czasu rozstrzygnięcia konkursu.

Paweł Kołodziejski kierował Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach przez ostatnie 5 lat. W niedzielę 13 maja skończyła mu się kadencja. Zarząd Powiatu Starachowickiego, któremu podlega muzealna placówka podjął decyzję o powierzeniu dyrektorskich obowiązków nowej osobie.

 

Paweł Kołodziejski w czasie zwołanej przez siebie konferencji prasowej potwierdził, że weźmie udział w konkursie na dyrektora muzeum.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 15.05.2018, 21:07
Kordeusz, to muzyk. Trzeba znać trochę historii i być przygotowanym do tej funkcji.Skandaliczna zamiana.

Pozostałe