Tragiczny finał policyjnego pościgu

  • 15.05.2018, 14:08 (aktualizacja 15.05.2018 14:34)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-15policja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tragicznie zakończył się policyjny pościg za 48-letnim mieszkańcem Starachowic, który miał kierować samochodem w stanie nietrzeźwości. Takie domniemanie zostało zgłoszone na policję. Stróże prawa próbowali zatrzymać mężczyznę, ten jednak nie stosował się do sygnałów dźwiękowych ani świetlnych. W ciągu około 20 minutowej ucieczki mężczyzna wyjechał poza granice Starachowic, tam uderzył w znak drogowy, następnie wpadł do rowu i dachował. Mimo szybko udzielonej pomocy kierowca wypadku nie przeżył. Sekcja zwłok wykaże czy był nietrzeźwy, na pewno jednak nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór. Około 21.20 funkcjonariusze policji zostali zawiadomieni przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego o prawdopodobnie nietrzeźwym kierowcy, który porusza się po ulicy Wojska Polskiego.

 

Uciekający przed stróżami prawa mężczyzna złamał szereg przepisów i popełnił wiele wykroczeń. Kierowca zmierzał w stronę ulicy Radomskiej, a następnie Tychowa.

 

Mężczyzna na skrzyżowaniu w Tychowie Starym nie zatrzymał się przed znakiem STOP i skierował się w stronę Tychowa Nowego. Tam doszło do wypadku. Starachowiczanin zmarł po dwugodzinnej akcji ratunkowej w szpitalu.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe