Termomodernizacja po raz trzeci

  • 17.05.2018, 12:32 (aktualizacja 20.06.2018 13:37)
  • artykuł sponsorowany
2018-05-17termomodernizacjahd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Starachowicach ruszył trzeci etap termomodernizacji budynków użyteczności publicznej. W jego ramach gruntownej termomodernizacji poddanych zostanie 6 placówek oświatowych oraz 5 gminnych budynków socjalnych. Długo oczekiwane przez mieszkańców Starachowic prace rozpoczęły się w marcu. Łączna wartość realizowanego projektu to ponad 37,5 mln zł . Prace termomodernizacyjne realizuje Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy.

Największy zakres prac termomodernizacyjnych realizowany jest obecnie na terenie kompleksu edukacyjnego na osiedlu Południe. Roboty wykonywane na budynkach Przedszkola Miejskiego nr 10, Szkoły Podstawowej nr 13 i Gimnazjum nr 4 kosztować będą ponad 14,5 mln zł. Każda z placówek liczy, że po zakończeniu prac znikną ich dotychczasowe kłopoty. Koszt prac realizowanych na terenie Przedszkola Miejskiego nr 2 przy ul. Oświatowej to ponad 1 mln 100 tys. zł. Natomiast na terenie Przedszkola Miejskiego nr 11 przy ul. Górnej prace termomodernizacyjne pochłoną ponad 1 mln 300 tys. zł.

 

 

artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe