Już w ten weekend biała niedziela

  • 17.05.2018, 12:37 (aktualizacja 17.05.2018 13:19)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-17niedziela.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przypominamy o zarezerwowaniu najbliższej niedzieli 20 maja na festyn profilaktyczny. Tego dnia na Placu pod Skałkami, a w przypadku niepogody w Galerii Skałka, czekać będą na nas bezpłatne badania, konkursy profilaktyczne i ciekawe stoiska. Wszystko to pod znakiem ochrony zdrowia.

Władze miasta we współpracy ze starachowickim szpitalem i samorządem powiatu zapraszają do udziału w Białej Niedzieli - prozdrowotnej imprezie, którą zaplanowano w najbliższy weekend.

 

Będzie można skorzystać m.in.: z bezpłatnych badań i konsultacji, zasięgnąć porad w kwestiach zdrowotnych, a przy okazji spędzić miło czas podczas festynu.

 

Podczas imprezy w Dziennym Domu Senior+ w godz. 14.00 - 18.00 odbędą się bezpłatne konsultacje dla dzieci z logopedą, diagnostą i pedagogiem Katarzyną Rogozińską. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy na badania, a także o rejestrację dawców krwi.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe