Pomysł prezydenta na lepsze skomunikowanie miasta

  • 18.05.2018, 13:09 (aktualizacja 18.05.2018 14:57)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-18radomska.mp4
Budowa Zintegrowanego Systemu Komunikacji w Starachowicach – to tytuł programu stworzonego przez prezydenta Marka Materka. Obejmuje on realizację kilku inwestycji drogowych, w tym dwóch tras, które umożliwią wjechanie do specjalnej strefy ekonomicznej z ulicy Radomskiej.

Prezydent Marek Materek przedstawia wymyślony przez siebie projekt pod nazwą Budowa Zintegrowanego Systemu Komunikacji w Starachowicach. Obejmuje on budowę nowych i modernizację już istniejących tras.

 

Mają się także pojawić dwa zupełnie nowe wjazdy na teren SSE „Starachowice” z ulicy Radomskiej.

 

Szczegółów na temat realizacji inwestycji jeszcze nie ma, bo jak wynika z informacji prezydenta, ich powodzenie będzie zależało od pozyskania wsparcia finansowego.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe