Nowoczesne boisko i nowy budynek zaplecza dla sportowców

  • 22.05.2018, 10:15 (aktualizacja 22.05.2018 14:02)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-22boisko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią oraz nowoczesny budynek zaplecza sportowego to plany władz miasta na polepszenie bazy sportowej Starachowic. Obie inwestycje powstaną na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Szkolnej. Pierwsza ma ruszyć jesienią tego roku.

5 ofert wpłynęło od firm zainteresowanych budowa boiska do piłki nożnej w Starachowicach. Na pokrytym do tej pory żużlem terenie obok tzw. Sahary powstanie pełnowymiarowy, oświetlony obiekt w najwyższych standardach. Zadanie zostanie w połowie sfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Nowe boisko ma być dużym ułatwieniem dla starachowickich klubów i szkółek piłkarskich, które nie będą musiały już wyjeżdżać na treningi poza miasto.

 

Nowy obiekt ma zostać wyposażony w szczególny rodzaj sztucznej murawy IV generacji.

 

Nowoczesne boisko to nie jedyny obiekt jaki w niedługim czasie powstanie przy ul. Szkolnej. W planach jest także budowa profesjonalnego zaplecza, które ma powstać na bazie obecnych szatni Klubu Juventa Starachowice.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mondry
mondry 22.05.2018, 15:11
4 generacja mielonych opon na posypke

Pozostałe