CARUSO KIEROWNICY 2018-Puchar Wiosny

  • 23.05.2018, 10:31
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
CARUSO KIEROWNICY 2018-Puchar Wiosny
W niedzielę 20 maja na parkingu Centrum Handlowego Galardia w Starachowicach odbyła się impreza p.n. „CARUSO KIEROWNICY 2018-Puchar Wiosny” – organizowana przez Automobilklub Kielecki Oddział Starachowice, w ramach doskonalenia bezpiecznej i płynnej jazdy autem.

W konkursie jazdy sprawnościowej z „talerzem” Jackie Stewarta na masce samochodu uczestniczyła grupa kierowców z Kielc i Starachowic. Zawodnicy mieli okazję rozgrywać zawody na samochodzie Fiat Punto udostępnionym do jazd konkursowych przez Salon Samochodowy Polskiego Związku Motorowego z Kielc. Konkurs składał się z trzech przejazdów trasy , z których dwa lepsze wyniki uwzględniano do klasyfikacji końcowej konkursu. Zespół organizacyjno - sędziowski stanowili sędziowie sportowi PZM z Kielc oraz Starachowic kierowany przez dyrektora imprezy Romana Jabłczyńskiego

 

Pierwsze 3 lokaty zajęli : I miejsce Cichoń Piotr-Kielce , II miejsce Marcin Kaniewski, III miejsce Zdyb Joanna oboje ze Starachowic. Czołową trójkę zawodników uhonorowano pamiątkowymi pucharami wręczonymi przez Prezesa Oddziału Romana Jabłczyńskiego.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe