Starachowickie ciężarówki powitają przyjezdnych

  • 24.05.2018, 11:03 (aktualizacja 24.05.2018 11:36)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-24starok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
5 zabytkowych Starów ma stanąć na terenie 5 wjazdów do Starachowic. Te wyjątkowe witacze mają mają stworzyć ścieżkę, która upamiętni przypadającą na ten rok 70 rocznicę powstania Fabryki Samochodów Ciężarowych. Wśród pojazdów ma pojawić się m.in.: star pożarniczy i dźwig.

W tym roku przypada 70 rocznica rozpoczęcia produkcji w Fabryce Samochodów Ciężarowych "Star" w Starachowicach. Z tej okazji ma powstać "Ścieżka Stara", składająca się z kilku różnych modeli ustawionych przy wjazdach do miasta. Działanie jest wspólną inicjatywą Telewizji Starachowice oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych. Otwarcie plenerowej ekspozycji planowane jest w październiku. W projekt zaangażowały się 2 starachowickie firmy.

Trzecim pojazdem, który wejdzie w skład ścieżki ma być Star 200.

Poza skwerem na osiedlu Michałów i rozjazdem pomiędzy ulicami Iłżecką i Krańcową samochody mają zostać ustawione jeszcze w 3 innych miejscach.

 


 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe