Ruch wahadłowy w związku z budową ronda koło szpitala

  • 25.05.2018, 13:35 (aktualizacja 25.05.2018 14:15)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-25ruchwahadlowy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kierowcy jadący ulicą Radomską w stronę gminy Mirzec, uzbrójcie się w cierpliwość. Od dziś w związku z budową nowego ronda w okolicy szpitala, obowiązuje tam ruch wahadłowy. Z kolei pasażerowie komunikacji miejskiej, muszą się liczyć z opóźnieniami w kursowaniu autobusów.

Rozkręcająca się na dobre budowa ronda przy zbiegu ulicy Radomskiej z Batalionów Chłopskich jednych cieszy, innych może irytować. To przez nieuniknione w takiej sytuacji utrudnienia w przejeździe. Dziś wprowadzono na Radomskiej ruch wahadłowy na odcinku od mniej więcej ZSZ nr 1 do okolic Powiatowego Urzędu Pracy, a dojazd do szpitala od tej ulicy został całkowicie zamknięty. Na szczęście jest wygodna trasa do lecznicy przez rondo Szkolna - Iglasta i przedłużenie ulicy Batalionów. Utrudnienia nie ominą także autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Mogą wystąpić utrudnienia i opóźnienia w kursach na obszarze całego miasta. Dla pasażerów chcących dostać się do szpitala, ustawiono tymczasowy przystanek dla wysiadających, w okolicy wejścia do dawnej siedziby lecznicy.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe