Wojewódzki turniej piłkarski osób niepełnosprawnych

  • 30.05.2018, 14:21
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-05-30olimpiada.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Drużyny m.in.: z Jędrzejowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Sandomierza, Łagiewnik i Buska wzięły udział w kolejnej odsłonie Świętokrzyskiego Turnieju Piłkarskiego Olimpiad Specjalnych. W zmagania włączyła się prawie setka uczestników. Najlepsze okazały się drużyny męska i żeńska Strzała z Jędrzejowa oraz zespoły Arka ze Starachowic i Super Nowa ze Zgórska. To spośród nich zostanie wylosowany team, który będzie reprezentował nasze województwo na zawodach ogólnopolskich w przyszłym roku.

Na stadionie miejskim przy ulicy Szkolnej rozegrano Świętokrzyski Turniej Piłki Drużyn 7 Osobowych z udziałem zawodników z całego województwa. Głównym organizatorem spotkania były Olimpiady Specjalne Polska oraz Klub Olimpiad Specjalnych „Arka”, działający przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Starachowicach.


 

Imprezę rozpoczęły gry obserwowane na podstawie których drużyny przydzielono do odpowiednich grup sprawnościowych, w których odbyły się konkretne rozgrywki. Każdą z drużyn biorących udział w Turnieju uhonorowano medalem. Zmaganiom przyświecała szeroko pojęta idea integracji.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe