Patriotyczny wyścig przejedzie przez Starachowice

  • 31.05.2018, 10:00
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Patriotyczny wyścig przejedzie przez Starachowice
W piątek 1 czerwca przez Starachowice przejadą uczestnicy Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakiem Walk Majora Hubala”. Według zapowiedzi peleton ma przejechać przez Starachowice około godziny 15.00. przejazd odbędzie się ulicami: Nowowiejską, 6-go Września, Miodową, Smugową i Ostrowiecką.

Wyścig kolarski „Szlakiem walk mjra Hubala” organizowany jest od roku 2000. Jego pomysłodawcą był srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Seulu – Andrzej Sypytkowski. W tym roku będzie to już 13. edycją kolarskiej rywalizacji. Zawody zakończą się w niedzielę 3 czerwca etapem z Radoszyc do Końskich.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe