Niepodległościowy piknik

  • 4.06.2018, 12:55 (aktualizacja 04.06.2018 13:02)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-04zsz3.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uczniowie starachowickich szkół ponadgimnazjalnych na zaproszenie społeczności Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 wzięli udział w imprezie patriotyczno-sportowej.

Niepodległościowy Piknik na Sportowo odbył się odbył się na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Szkolnej. Młodzież wzięła udział w cyklu konkurencji wśród których pojawiła się m.in.: sztafeta 4x400 m, jazda rowerem na dystansie 10 m ze wskazaniem jak najpóźniejszego dojazdu do mety oraz bieg z przeszkodami. Rozegrano również 4 mecze towarzyskie piłki nożnej pomiędzy uczniami Liceum Sportowego a przedstawicielami z różnych szkół. W przerwie można było wysłuchać pieśni patriotycznych. Piknik zakończyło wspólne biesiadowanie przy ognisku. Patronat nad impreza objęła starosta Danuta Krępa.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe