Dzień Dziecka z Sylwią Grzeszczak

  • 4.06.2018, 12:56 (aktualizacja 04.06.2018 13:06)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-04dziendziecka.mp4
Prawdziwe tłumy przyszły spędzić Dzień Dziecka i bawić się przy takich hitach jak "Tamta dziewczyna" i „Co z nami będzie”. Wykonała je na żywo Sylwia Grzeszczak. Wokalistka wystąpiła na plenerowej scenie na Szlakowisku.

Dzień Dziecka w Starachowicach upłynął pod znakiem spotkania z jedną z krajowych gwiazd muzyki pop. Przed publicznością wystąpiła Sylwia Grzeszczak - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Wieczorny koncert artystki poprzedziły atrakcje przygotowane dla najmłodszych. Dzieci i młodzież mogli bezpłatnie miło spędzić ten dzień korzystając m.in.: z placu zabaw, dmuchańców, ścianki wspinaczkowej, gier planszowych, kręgli i baniek mydlanych. W programie znalazły się też spotkania z funkcjonariuszami policji i straży pożarnej. Chętni mogli zobaczyć od środka pojazdy specjalistyczne oraz wziąć odział w konkursach profilaktycznych. Na spragnionych czekało stoisko Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji z woreczkami z wodą. Niespodziankę w postaci drobnych podarunków przygotowała też wojewoda Agata Wojtyszek. Imprezę otworzył wiceprezydent Starachowic Jerzy Miśkiewicz.


 

Przed występem Sylwii Grzeszczak na scenie pojawił się prezydent Marek Materek wraz z przedstawicielką współorganizatora imprezy – firmy PKC Group. Szef miasta skierował do uczestników pikniku życzenia.


 

Wstęp słynącej z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie artystki spotkał się z żywiołową reakcją publiczności. Zebrani znakomicie bawili się przy takich hitach jak: „ Małe rzeczy” czy „Tamta dziewczyna” śpiewając razem z gwiazdą.


 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe