ZSZ nr 3 zachęca do nauki w klasie o profilu kierowca – mechanik

  • 5.06.2018, 13:02 (aktualizacja 05.06.2018 15:02)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-05naborzsz3.mp4
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach zaprasza do klasy o profilu kierowca – mechanik. Na gimnazjalistów czeka nauka zawodu bardzo poszukiwanego na rynku pracy. Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną, a dokumenty w wersji papierowej należy zanieść do szkoły do 20 czerwca.

W Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach ruszył nabór na drugi rocznik w klasie o profilu kierowca – mechanik. Nauka będzie się odbywać w Szkole Branżowej I Stopnia, nowej placówce edukacyjnej wprowadzonej przez reformę oświaty.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

Gimnazjaliści zainteresowani edukacją w klasie samochodowej w ZSZ nr 3 mają do wyboru wygodne narzędzie rekrutacyjne, jakim jest specjalna strona internetowa: www. swietokrzyskie.edu.com.pl.

 

Ze zgłoszeniem należy zdążyć w terminie do 20 czerwca. Kacper Celuch przyszły kierowca mechanik zachęca swoich młodszych kolegów do związania się z zawodem, który pozwala bezpiecznie patrzeć w przyszłość.

 

Uzupełnieniem wiedzy i umiejętności nabywanych w trakcie nauki w ZSZ nr 3, będą zajęcia odbywające się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe