Ogólnopolska impreza kolarska w Starachowicach

  • 7.06.2018, 15:36
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-07strzalaok.mp4
Współorganizowane przez powiat starachowicki Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym, połączone z amatorskimi wyścigami „II Starachowicka Strzała” po raz kolejny będą organizowane w naszym mieście. Impreza odbędzie się 1 lipca, a główny organizator Poland Bike spodziewa się nawet tysiąca uczestników z całej Polski.

1 lipca nasze miasto będzie gościć kolarzy z całego kraju. Przyjadą, aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski Masters w kolarstwie szosowym oraz w II Starachowickiej Strzale, czyli amatorskich wyścigach na rowerach szosowych i górskich. Imprezę organizują wspólnie firma Poland Bike, powiat starachowicki, miasto Starachowice oraz Hotel Europa, przy którym zlokalizowane zostanie biuro zawodów, a także start i meta wyścigu. Uczestnicy mistrzostw będą mieli do pokonania 3 dystanse.

 

Szczegóły można odnaleźć na stronie www.mpszosa.polandbike.pl.

 

Wielką atrakcją będzie gościnny udział najjaśniejszych gwiazd polskiego kolarstwa: Zenona Jaskuły i Ryszarda Szurkowskiego.

 

Władze powiatu starachowickiego zachęcają do uczestnictwa w tym ciekawie zapowiadającym się wydarzeniu.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe