Trwa modernizacja ulicy Kościelnej

  • 7.06.2018, 15:38
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-07koscielna.mp4
Ulica Kościelna jest w trakcie modernizacji. Remontowany jest odcinek od Górnej do Leśnej. Kosztem prawie 3,5 mln zł powstaje nowa nawierzchnia i chodniki.

Na zlecenie gminy Starachowice firma Budromost prowadzi remont ulicy Kościelnej. Prace oznaczają niedogodności dla kierowców, wynikające z całkowitego zamknięcia trasy. Inwestycja ma jednak poprawić tamtejsze warunki komunikacyjne. Kładziona jest nowa nawierzchnia jezdni, budowane są obustronne chodniki i zatoki autobusowe.

 

Planowany termin zakończenia prac to jesień bieżącego roku.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
paweł
paweł 13.06.2018, 14:21
Czy to prawda że nie będą przy tej ulicy likwidowane słupy elektryczno-telefoniczne, jeżeli tak to na pewno super to po remoncie będzie wyglądać.

Pozostałe