Baseny letnie przy ul. Szkolnej mają być gotowe już 1 lipca

  • 8.06.2018, 13:40 (aktualizacja 08.06.2018 14:48)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-08basenyletnie.mp4
Dwa plenerowe baseny na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej w Starachowicach, nie tylko już znalazły się na miejscu przeznaczenia, ale są także napełniane wodą. Pośpiech jest uzasadniony, ponieważ zgodnie z obietnicą prezydenta kąpieliska mają być dostępne dla mieszkańców od 1 lipca. A wraz z nimi cały okoliczny teren, który jest zabudowywany infrastrukturą rekreacyjną.

Gmina Starachowice finiszuje z inwestycją polegającą na stworzeniu przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji terenu wypoczynkowego z dwoma basenami plenerowymi w roli głównej. Obiekty zostały już zamontowane, a w tej chwili trwa napełnianie ich wodą.

 

Zmianie ulegnie cały obszerny teren koło basenów. Miejsce to zmieni się w kompleks rekreacyjny, zabudowany infrastrukturą służącą rodzinnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe