Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Amatorów w Tenisie Stołowym

  • 9.06.2018, 07:00
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Amatorów w Tenisie Stołowym
Mając na uwadze promocję regionu, popularyzację dyscypliny tenisa stołowego, propagowanie zdrowego stylu życia oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom sympatyków tenisa stołowego w dniu 16 czerwca 2018 roku na Hali Sportowej w Wąchocku odbędą się ”Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Amatorów w Tenisie Stołowym” . Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9:00.

Rozegrany turniej będzie jednocześnie imprezą podsumowującą cykl turniejów tenisa stołowego dla amatorów w sezonie 2017/2018 w województwie świętokrzyskim.

Turniej rozegrany zostanie w grach singlowych i grach deblowych w kategoriach open kobiet i open mężczyzn.

Patronat nad imprezą objęły Pani Agata Wojtyszek – Wojewoda Świętokrzyski i Pani Danuta Krępa – Starosta Starachowicki.

W imieniu Zarządu Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zapraszamy wszystkich zarówno do udziału w imprezie oraz kibicowania uczestnikom.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe