Dodatkowe wsparcie z ministerstwa sportu na modernizację strzelnicy

  • 11.06.2018, 13:30 (aktualizacja 11.06.2018 14:49)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-11strzelnicaok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Strzelnica sportowa w Starachowicach otrzymała nowy zastrzyk gotówki. Ministerstwo sportu przyznało na modernizację tego obiektu dodatkowe 1,5 mln zł dotacji. To, jak zapewnia prezydent Marek Materek, pozwoli na bezpieczną kontynuację trwających od ubiegłorocznej jesieni prac.

Do Starachowic trafi jeszcze więcej pieniędzy na modernizację Centrum Strzelectwa Sportowego. Ta warta około 5 mln zł inwestycja otrzymała już wsparcie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 1,5 mln zł oraz Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, który przekazał wyposażenie wartości ok. 500 tys. zł. Władze miasta liczyły jednak na więcej.

 

Poseł PiS Krzysztof Lipiec podkreśla, że dodatkowy przypływ gotówki zwiększył kwotę ministerialnej pomocy do prawie 50% kosztów inwestycji.

 

Prezydent Marek Materek przypomina, że starachowicka strzelnica cieszy się specjalną uwagą ministra sportu. Modernizacja strzelnicy „Świt” ma potrwać do lipca 2019 roku.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe