Europejskie staże uczniów ZSZ nr 3

  • 12.06.2018, 14:19 (aktualizacja 12.06.2018 14:30)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-12zsz3.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
64 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 odebrało Europejskie Paszporty Umiejętności to wynik ich zagranicznych staży w Niemczech i Portugalii. Praktyki zrealizowano w ramach wartego 113 tys. euro projektu „Staże zawodowe uczniów w europejskich przedsiębiorstwach”. Działanie było realizowane z programu Erasmus + i współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podsumowaniem projektu było spotkanie w Zespole Szkół Zawodowych nr 3. Oprócz kadry pedagogicznej placówki i uczestników działania wzięli w nim udział przedstawiciele zarządu powiatu Monika Nowak i Andrzej Sendecki. Jednym z elementów spotkania były uczniowskie opowieści na temat przebiegu zagranicznych wojaży.

 

Wyjazd poprzedził cykl zajęć dający uczniom podstawy przygotowania językowego i kulturowego, ponieważ te zagadnienia były również elementami projektu.

 

Oprócz wymiernych korzyści edukacyjnych projekt był dla uczniów także szansą na zdobycie cennych doświadczeń życiowych.

 

W związku z sukcesem jakim okazała się realizacja projektu dyrekcja i kadra pedagogiczna Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 podjęli się jego kontynuacji.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe