Szansa na zapoznanie się z ofertą Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Starachowicach

  • 13.06.2018, 13:11 (aktualizacja 13.06.2018 14:12)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-13ohp.mp4
W ramach dni otwartych absolwenci gimnazjów mogli się zapoznać z ofertą edukacyjną Ośrodka Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Starachowicach. Placówka ta nastawiona jest na kształcenie zawodowe młodzieży i z myślą o tym inwestuje w rozwój swojej bazy dydaktycznej oraz umożliwia odbycie praktyk w krajach Unii Europejskiej.

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy przy ulicy Hutniczej w Starachowicach odbył się dzień otwarty. Przygotowywane co roku wydarzenie organizowane jest głównie z myślą o uczniach kończących gimnazja. Placówka stara się ich zachęcić do rozpoczęcia nauki w tym miejscu.

 

Jak dodaje kierownik Ośrodka Agnieszka Kuś placówka ma do zaoferowania naukę zawodu w wielu dziedzinach.

 

Uczniowie OSW- OHP już od dawna pogłębiają znajomość przyszłych zawodów w trakcie staży odbywanych w krajach Unii Europejskiej. W ciągu ostatnich 2 lat z tej możliwości skorzystały w sumie 64 osoby, które praktykowały w Niemczech, Portugalii i Włoszech.

 

Dzień otwarty w Ośrodku stał się okazją do podsumowania projektu eurostaży i wręczenia uczestnikom stosownych dokumentów.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe