Rondo „Star” Starachowice w naszym mieście?

  • 13.06.2018, 13:12 (aktualizacja 13.06.2018 14:33)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-06-13rondo.mp4
Zdaniem widzów Telewizji Starachowice rondo przy zbiegu ulic Szkolnej i Iglastej powinno nosić nazwę „Star” Starachowice. Tak wynika z ankiety opublikowanej na naszej stronie internetowej. Aby dowiedzieć się które jeszcze nazwy uzyskały poparcie internautów zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Jeszcze do piątku 22 czerwca potrwają konsultacje społeczne w sprawie wyboru nazwy nowego ronda łączącego ulice Szkolną i Iglastą. Swoje głosy możemy oddawać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego. Ta z największym poparciem zostanie przedstawiona Radzie Miejskiej jako projekt uchwały. My sprawdziliśmy preferencje starachowiczan za pomocą ankiety na portalu www.tv.starachowice.pl.

 

Zwycięzcą jest nazwa Rondo „Star” Starachowice. Zagłosowało na nią 19% internautów. Drugie pod względem poparcia miejsce zajmuje propozycja uczynienia patronem obiektu Fabryki Samochodów Ciężarowych. Tak uważa 15% ankietowanych. Kolejne miejsca ex aequo zajmują nazwy Jarosława Olecha i rondo „Przylesie”. Miana te zdobyły poparcie 10% respondentów.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe